Відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри фінансів, обліку та оподаткування Олени ЖАМ

22 березня 2024, 8:13 am Автор

22.03.2024 на V парі для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Фінанси і кредит» ОС «Бакалавр» 3 курсу у групах ФК-314, ФК-314ст, ФК-325 відбулася відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри фінансів, обліку та оподаткування Олени ЖАМ на тему «Оборотні активи підприємства» відповідно до календарно-тематичного плану. Лекцію відвідали: заступник декана ФЕБА  – к.е.н., доцент Оксана ПОПОВИЧ, завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування – д.е.н., професор Тетяна КОСОВА, доцент кафедри – к.е.н., доцент Олена РИБАК, старший викладач кафедри Лариса ТУРОВА.  Лекція супроводжувалася цікавою презентацією, на ній було розглянуто сім питань: поняття та склад оборотних активів підприємства; джерела формування оборотного капталу підприємства; методи нормування оборотних коштів; показники стану та використання оборотних коштів; дебіторська заборгованість як складова фінансових ресурсів; сутність грошових активів підприємства та особливості їх відображення у фінансовій звітності; резерви прискорення оборотності активів підприємства. На лекції були присутні 29 здобувачів вищої освіти, або 85,3% загальної кількості. Їх питання до лектора стосувалися  особливостей нормування матеріальних запасів і запасних частин на авіаційних підприємствах, а також рівня дебіторської заборгованості в авіаційній галузі.

Олена Юріївна вільно володіла матеріалом лекції, яку було проведено у повільному темпі з акцентом на найбільш важливі моменти. Лектор підтримував зворотний зв'язок з аудиторією, яка була активною у спілкуванні. Кафедра фінансів, обліку та оподаткування оцінила рівень проведення лекції як високий, оскільки вона відповідає вимогам вищої школи. Бажаємо Олені ЖАМ подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності!