ЗИМОВА ЕКОНОМІЧНА ШКОЛА «УКРАЇНА-ЄС, КРОКИ ДО ВСТУПУ: РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР»

6 лютого 2024, 2:32 pm Автор

З 25 січня по 31 січня 2024 року відбулась Зимова економічна школа «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників», яка проходила в змішаному режимі на базі Хмельницького національного університету.

В роботі зимової школи взяли участь 800 учасників з усієї України: зд

обувачі, аспіранти, докторанти, професори і доценти, наукові співробітники, дипломати, економісти, юристи, представники влади та бізнесу.

Кафедру економіки та бізнес-технологій представляли к.е.н., доцент Долгова Людмила, к.е.н., доцент Чернишов Олександр, к.е.н., доцент Школенко Оксана, к.е.н., доцент Шуляр Наталія.

На панельних дискусіях були заслухані доповіді щодо економічних механізмів інтеграції для країн-кандидатів на вступ до ЄС: досвід для України; ролі регіонів у трансформаційних процесах входження України в ЄС; шляхи збереження та розвитку трудових ресурсів України.

В рамках провадження освітньої діяльності за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» загальну увагу привернули особливості проведення транскордонних переказів валютних цінностей з України з використанням електронних платіжних засобів емітованих до рахунків клієнтів банку – фізичних осіб, відкритих у національній валюті, які здійснені за допомогою міжнародних платіжних систем Revoiut, Wise, UAB Findo, PAYPAL, Meest Transfer, Rebell Pay, TRANSFERGO, Joompay, ZEN.CON, Skrill.

Робота зимової школи  була зосереджена на гармонійному поєднанні теоретичних знань та практичного застосування, активно втілюючи новітні методики в навчальний процес. Дякуємо нашім партнерам за дружню, доброзичливу та професійну атмосферу.