Науково-практичний круглий стіл «Цифрові бізнес-технології в підприємництві: перспективи розвитку»

8 грудня 2023, 6:30 pm Автор
Прочитано 97 разів Останнє редагування Неділя, 10 грудня 2023 18:35
8 грудня 2023 року кафедрою економіки та бізнес-технологій проведено науково-практичний круглий стіл на тему: «Цифрові бізнес-технології в підприємництві: перспективи розвитку».
Із привітанням до учасників звернулась завідувач кафедри професор Оксана Чумак, яка підкреслила важливість процесів цифровизації в країні для забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних підприємницьких структур та відзначила важливість таких науково-комунікативних заходів.
Відкрила наукове зібрання Тетяна Василівна Нанаєва, голова експертно-консультативного комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України, експертка Міністерства цифрової трансформації з цифрових компетентностей, доповіддю про сучасні тенденції у формуванні компетентностей для підприємців та молоді в Україні.
Доцент Вероніка Командровська у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на практичних аспектах впровадження цифрових бізнес-технологій, сучасному стані та економічній ефективності їх використання, тенденціях і прогнозі розвитку цифровізації.
Старший викладач Жанна Максименко доповіла про роль цифровізації у забезпеченні конкурентоспроможності підприємницьких структур через призму брендингу.
З доповіддю про використання бізнес-технологій в аграрному секторі виступила здобувачка ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» групи 417 Катерина Ковальська, яка висвітлила проблеми й специфіку впровадження цифровізації у даній галузі.
Питання, підняті на даному заході, викликали жваву дискусію, під час якої було окреслено цікаві напрямки подальших досліджень щодо розвитку цифрових бізнес-технологій та закладено ідеї розробки та використання у навчальному процесі бізнес-кейсів для розвитку творчого мислення та фахових компетентностей у здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво та торгівля».
Дякуємо гостям і доповідачам за змістовні й актуальні доповіді!