День Незалежності!

24 серпня 2022, 10:06 am Автор
Прочитано 85 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 15:58

Цьогоріч Україна святкує свій 31 рік Незалежності!

Сьогодні свято Незалежності України набуло для кожного з нас особливого змісту та сенсу: наша країна бореться з ворогом, захищаючи свою Незалежність, захищаючи своє право на самовизначення, своє право на майбутнє, на життя. З нагоди свята на нашій кафедрі відбулось заняття "Україна - це ми". Участь в заході взяли викладачі та студенти. Про те, як починалась історія становлення України, проголошення її Незалежності студентам розказали викладачі.

Наші здобувачі освіти розповіли про свою волонтерську діяльність, друзів та родичів, які наближають нашу Перемогу. Студентка Кравчуновська Анна активно допомагає громадській організації “Дай шанс”. Організація допомагає безпритульним тваринам у місті Слов'янську Донецької області. За цей час волонтерам вдалося збудувати майданчик для перетримки безпритульних тварин. Він працює і зараз, під час війни, під щоденними обстрілами та прямими загрозами ракетного удару. Також вона закликала долучитись до допомоги усім небайдужим. Студентка Сніжана Думбрава представила презентацію "Життя в умовах війни". Вона розповіла як справлятись зі стресом та емоціями. Також студенти представили свої творчі напрацювання в умовах війни, які об'єднали всіх в одне ціле заради спільної мети - Перемоги! Також зі студентами було обговорено питання майбутнього розвитку країни, економічного зростання та відновлення.